آرشیوآخرین اخـبـار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

جلسه هماهنگی مدیران و معاونین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی روز یک شنبه بیست و نهم مهر ماه در سالن جلسات این شرکت برگزار گردید

این جلسه که بصورت ماهانه و در جهت رسیدگی به مشکلات تمامی معاونت ها و مدیریت های مختلف و نیز نقد و بررسی عملکرد مدیریتهای نواحی تابعه به ریاست مدیر عامل شرکت برگزار می شود .
يکشنبه 29 مهر 1397

تقدیر فرماندار شهرستان اهر از مدیر توزیع برق این شهرستان

زاهد محمودی فرماندار شهرستان اهر با اهداء لوح تقدیری به مهندس تاوردی پور مدیر توزیع برق شهرستان اهر از خدمات ایشان و همکاران وی تقدیر بعمل آورد
يکشنبه 29 مهر 1397

دیدار مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت با فرماندارچاراویماق و کارکنان مدیریت برق آن شهرستان

در ادامه بازدیدهای شورای معاونین از مدیریتهای توزیع برق شهرستانها روز سه شنبه بیست و چهارم مهرماه ، مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی ضمن بازدید از مدیریت برق چاراویماق با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .
چهارشنبه 25 مهر 1397

قدردانی بخشدار یامچی از مدیر توزیع برق شهرستان مرند

مهندس رضایی بخشدار یامچی از توابع شهرستان مرند با اهداء لوح سپاسی به مهندس رضا زاهدیان مدیرتوزیع برق شهرستان مرند از خدمات شایسته وی و همکارانشان تقدیر و تشکر به عمل آورد
سه شنبه 24 مهر 1397

انتخابات اعضاء هيأت مديره و بازرسين كانون بازنشستگان شرکت توزیع برق استان آذربایجان شرقی

جلسه مجمع كانون بازنشستگان شركت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی روز دوشنبه 23 مهر ماه با حضور مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی، نماینده فرمانداری و 91 نفر از بازنشستگان این شرکت برگزار و نسبت به انتخاب هيأت مدیره جدید این کانون اقدام شد.
سه شنبه 24 مهر 1397

به میزبانی گروه کوهنوردی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی و با حضور گروه کوهنوردی شرکت توزیع نیروی برق مازندران انجام یافت.

صعود به قله کمال از سلسله جبال سهند ( بام آذربایجان ) به جهت گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم جواد محمد پور همکار آزاده و جانباز شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی
دوشنبه 23 مهر 1397

ديدار مدیر برق هریس با خانواده معظم شهید عیسی زاده

به مناسبت هفته دفاع مقدس و ایام محرم از خانواده شهید والامقام عیسی زاده تجلیل بعمل آمد
دوشنبه 23 مهر 1397

مدیر مدیریت توزیع برق هشترود معرفی و منصوب شدند.

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی ، مدیر توزیع برق شهرستان هشترود منصوب شدند.

با حضور مهندس فرج نیا، مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت و جمعی از پرسنل این مدیریت مهندس مدیران توزیع برق بستان آباد و صوفیان معرفی و منصوب شدند.
چهارشنبه 18 مهر 1397

دیدار مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با فرماندار شهرستان کلیبر

مهندس اکبر فرج‌نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با مهندس خدابخش فرماندار شهرستان کلیبر دیدار و پیرامون طرح‌ها و خدمات صنعت برق در این شهرستان گفت و گو کرد.
شنبه 14 مهر 1397

از سوی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی مهندس بروزدان به عنوان مدیر جدید برق خداآفرین منصوب شد

در مراسمی که روز سه شنبه دهم مهرماه با حضور مهندس فرج نیا مدیرعامل شرکت ، مهندس اسدپور فرماندار شهرستان خداآفرین و معاونین و مدیران مستقل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در محل ساختمان فرمانداری این شهرستان برگزار شد مهندس اکبر بروزدان بعنوان مدیر جدید مدیریت برق این شهرستان معرفی و منصوب شد.
چهارشنبه 11 مهر 1397
 
 
امروز : 399      ديروز : 611      ماه : 13479