تاریخ : شنبه 14 مهر 1397     |     کد : 1015

دیدار مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با فرماندار شهرستان کلیبر

مهندس اکبر فرج‌نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با مهندس خدابخش فرماندار شهرستان کلیبر دیدار و پیرامون طرح‌ها و خدمات صنعت برق در این شهرستان گفت و گو کرد.

در این دیدار که روزسه شنبه 10 مهر ماه با حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی ، مدیر دفتر روابط عمومی و مدیر برق کلیبر در محل فرمانداری این شهرستان ترتیب یافت، کلیه مسائل، مشکلات و پیشرفت های شهرستان کلیبر در زمینه برق بررسی و راهکارهای عملی ارائه گردید.
در این جلسه مهندس خدابخش فرماندار شهرستان کلیبر ضمن خوش ‌آمد گویی به مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی، از حضور ایشان در شهرستان کلیبر قدردانی کرده و از آمادگی این فرمانداری در کلیه زمینه‌ها با شرکت توزیع برق خبر داد.
وی با اشاره به خاص بودن منطقه ارسباران و بویژه شهرستان کلیبر با وجود جنگلهای بکر و طبیعی و همچنین  آثار تاریخی مهم در خصوص گردشگری که یکی از قطب های مهم کشور در جذب گردشگر شناخته می شود گفت: این منطقه با توجه به شرایط خاص جوی و مه آلودگی در اکثر فصول سال نیاز مبرم به نظارت بیشتر بلحاظ امنیت گردشگران دارد وی برای تحقق این امر خواستار تامین روشنایی معابر این منطقه شد.
خدابخش همچنین در این دیدار از تلاش های شبانه روزی مهندس نعیمی مدیر برق کلیبر به عنوان یک مدیر دلسوز و لایق در این شهرستان یاد کرده و از کارکنان این مدیریت تقدیر و تشکر نمود وی برق رسانی به روستای بیندیق را یکی از کارهای خوب و شایسته این مدیریت توصیف کرد و از این بابت نیز از مهندس فرج نیا و مجموعه مدیریت برق کلیبر قدردانی نمود.
مهندس اکبر فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در ادامه این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از مهندس خدابخش فرماندار شهرستان کلیبر بجهت  تعامل و همکاری های ایشان با مدیریت برق این شهرستان در اجرای برنامه های عملیاتی و پروژه های برق رسانی تقدیر و تشکر نموده و گفت شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی آمادگی لازم برای تامین برق فعالیت های اقتصادی و صنعتی در این منطقه را دارد و این امر قطعا در رشد و شکوفایی این منطقه تاثیر بسزایی خواهد داشت.
 


نوشته شده در   شنبه 14 مهر 1397  ساعت  13:41   توسط   دفتر روابط عمومی    تعداد بازدید  136
ویرایش شده در يکشنبه 15 مهر 1397 ساعت 08:17 توسط دفتر روابط عمومی
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 
 
امروز : 11      ديروز : 1287      ماه : 17097